medbr.at.ua - Medbrat - медичний портал, анатомія
close

23:56
Вимоги до контрольної роботи
Вимоги до контрольної роботи
Контрольна робота виконується в звичайному учнівському зошиті. Її об'єм повинен становити 20 сторінок. При виборі теми контрольної роботи бажано, щоб студент погодив її з викладачем, особливо якщо він хоче запропонувати яку-небудь свою (не з даного переліку) тему для дослідження. Контрольна робота представляється до перевірки і захисту в 1-м семестрі до заліку в терміни, встановлені учбовим графіком. Хороше виконання і успішний захист контрольної роботи є головною умовою для допуску студента до здачі заліку по валеології.

У основу роботи над контрольною повинне бути встановлене глибоке вивчення документів з даної проблеми, джерел і основної літератури. Додаткова література підбирається студентом самостійно. Для цього доцільно використати довідник і каталоги літератури (предметні і алфавітні каталоги бібліотек, покажчики журнальних статей, бібліографічні видання і інш.). При виконанні контрольних робіт потрібно також використати матеріали, що публікуються в різних наукових і популярних журналах, в центральній і місцевій пресі.

Для написання контрольної роботи необхідно скласти план. Від того, як він складений, значною мірою залежить якість роботи, що виконується. При цьому студент повинен уважно ознайомитися з відповідним розділом програми курсу валеології і визначити коло проблем, належних освітленню в роботі. Зразкова структура плану: введення, основна частина, в якій освітлюється 3-5 найбільш важливих питання теми, і висновок.

У введенні дається обгрунтування теми, т. е. необхідно сформулювати цілі і задачі контрольної роботи, дати аналіз джерел і літератури. У головній частині розкривається основний зміст проблеми. У ув'язненні підводяться підсумки викладеного, робляться висновки. У кінці роботи приводиться список літератури і джерел.

Якість письмової роботи оцінюється передусім по тому, наскільки самостійно і правильно студент розкриває зміст головних питань теми, розуміє проблему, використовує знання рекомендованих джерел. Виклад змісту роботи повинен бути логічно послідовним і вестися відповідно до складеного плану.

Велике значення має правильне оформлення роботи. Вона повинна бути написана грамотно і розбірливим почерком. На титульному листі необхідно указати назву університету, номер контрольної роботи, назву теми роботи, групу, курс, прізвище і ініціали автора, шифр і домашню адресу. На наступному листі приводиться план роботи з вказівкою сторінок відповідних розділів. Текст роботи пишеться з дотриманням полів (2,5 см) для зауважень рецензента; сторінки повинні бути обов'язково пронумеровані. Робота підписується студентом з вказівкою дати виконання. У кінці зошита необхідно залишити декілька чистих сторінок для висновку рецензента.

На кожну контрольну роботу викладач дає розгорнений письмовий висновок. При оцінці контрольних робіт виставляються оцінки «зараховано» або «не зараховано».

Захист контрольних робіт проводиться на 1-м курсі в період зимової екзаменаційної сесії. Студент протягом 7-10 хвилин викладає основні положення своєї роботи, дає характеристику джерел, одночасно висловлюючи свою точку зору з розглянутої проблеми. Викладач задає питання по темі, може викликати студента на дискусію. На закінчення бесіди викладач підводить підсумки студентської роботи, вказує на достоїнства і нестачі контрольної роботи і оголошує загальну оцінку. При позитивному результаті студент-заочник допускається до здачі заліку по предмету.

При самостійному вивченні курсу валеології і виконанні контрольної роботи студенти-заочники можуть звертатися за консультаціями до викладачів кафедри культурології ГУЦМиЗ (лаб. корп., каб. 424). Велику допомогу у вивченні курсу, в тому числі при підготовці і написанні контрольної роботи, можуть надати співробітники читального залу кафедр суспільних наук гуманітарного факультету (лаб. корп., каб. 407).

Переглядів: 165 | Додав: АДМІН | Теги: Вимоги до контрольної роботи | Рейтинг: 0.0/0