medbr.at.ua - Medbrat - медичний портал, анатомія
close

09:16
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ РФ 5 сторінка
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ РФ 5 сторінка
Додатковий висновок: схожі події, що повторюються, зухвалі позитивні емоції, кармическими не є.

Ознака 2. Кармические події завжди укладаються в систему, тобто в них у всіх обов'язково є якийсь загальний елемент

Наприклад, всі неприємні події, як одне пов'язані з фінансовою сферою. Прикрощі весь час б'ють по грошах - ось гроші і є цим загальним елементом для всієї череди кармических подій. Або, наприклад, ці неприємні події відбуваються в різних сферах - в особистому житті, в професійній кар'єрі, в сфері здоров'я - але відбуваються вони всі по одній і тій же причині: ви коливаєтеся і не вирішуєтеся зробити якийсь важливий крок, коли це необхідне, в результаті рушається особисте життя, кар'єра, здоров'я. Ваша нерішучість і є загальний елемент всіх неприємних подій.

Це знайомо всім - немов щось не дає вийти на фінішну пряму до бажаної мети.

До речі, в цьому відношенні кармические події можуть нагадувати так звані «закриті шляхи», описані в п'ятій книзі, присвяченій системі навиків ДЕИР. Але не треба їх плутати - закритий шлях пов'язаний з взаємодією людини, що не володіє кармою, з Світовими Течіями. Закриті і відкриті шляхи легко виявляються за допомогою тесту-систем, про що також говорилося в п'ятій книзі. Але людина з кармою здатна загнати себе в пастку навіть на відкритому шляху. Розрізнити карму і закритий шлях просто - використайте тест-систему.

Додатковий висновок: одиничні неприємні події, не пов'язані між собою загальним елементом, кармическими не є. Сьогодні ви збанкрутували, завтра захворіла теща, післязавтра син-второклассник отримав двійку. Жодного загального елемента в цьому ланцюгу не виявляється, і якщо віднестися до таких подій як до карми, то можна отримати синдром помилкової карми, створивши в собі почуття провини за те, що все відбувається.

Ознака 3. Чим більше ми намагаємося силою переламати хід кармических подій - тим більше погіршуємо ситуацію

Наприклад, людина без кінця програє в казино, але, бажаючи переламати ситуацію, знов і знов кидається «в бій», замість того щоб тихо-мирно відійти в сторонку, і ризикує все більшими і великими сумами грошей. У результаті все більше і більше програє. Чим активніше він діє, тим сильніше почуття провини руйнує його дії - тим сильніше розчарування від неминучої невдачі. Тим більше почуття провини. Тим сильніше кармические вияви. Карма зростає на своїх епізодах.

Знов-таки знайома ситуація - б'єшся, б'єшся, а все як в пісок...

Додатковий висновок: якщо зусилля, що робляться людиною, не погіршують, а виправляють ситуацію хоч би в невеликій мірі - це не кармические події. Дуже важливо розрізнювати, де доцільно діяти, а де немає. У випадку з кармою діяти безглуздо. Треба спочатку виправляти карму.

Ознака 4. Людина, уражена кармою, не здатна отримати користь від допомоги інших

Він просто не в змозі цю допомогу прийняти. Тобто він може шукати допомозі, просити про неї - але ніколи не зможе глуздом нею скористатися. Простий приклад: людина, по кармическим причинах що залізає в борги, просить допомозі у друзів. І якщо йому дадуть грошей - він знов їх прогавить і тільки наростить суму боргу. Раціональних же рад, які дійсно можуть йому допомогти, він просто не почує.

Додатковий висновок: якщо інші люди допомагають вам поліпшити ситуацію і їх допомогу йде про запас - це не карма. Але якщо інші люди замість реальної допомоги «пояснюють» вам причини ваших проблем - бережіться: вони можуть сгенерировать у вас почуття провини і створити синдром помилкової карми. Побоюйтеся звертатися за допомогою до таких «порадників».

Ознака 5. Кармические події завжди пов'язані з соціальною ізоляцією людини, ураженої кармою

Точніше, в ізоляції він залишається в тій сфері свого життя, яка уражена кармою. Наприклад, на роботі життя кипить, а в особистому житті людина самотня, і навіть не з ким обговорити цю тему. Чому так відбувається? Так тому що людина, уражена кармою, здатна вступати лише в дуже обмежене коло контактів - і контакти ці тільки ті, яких вимагає його почуття провини. Тобто жінка, відчуваюча, що вона негідна бути любимою, природно, не тільки не знайде люблячого чоловіка, але і подруг буде вибирати тільки таких же, як вона, - відчуваючих себе негідними (тому що інших, «гідних», вона може приховано боятися і заздрити їм). І за допомогою таких же «негідних» буде намагатися вирішити свою проблему за принципом «Сліпій веде сліпого». Природно, з цього нічого не вийде, а тому такі контакти швидко стануть нецікавими і наступить повна самотність. Самотність, повторимо, саме в сфері кармических проблем - в цьому випадку особистих відносин. А в робочій атмосфері така жінка може бути завжди в гущавині народу.

Додатковий висновок: якщо аналогічні кармическим події розвиваються на фоні збільшення і розширення числа контактів, то це також не карма - це лише наслідки того ж закритого шляху, або чорної смуги, про що детальніше читайте в п'ятій книзі системи навиків ДЕИР.

Ознака 6. Кармические події примушують свідомість людини застрявати на них, створюють «зашоренность»

Чоловік «зациклюється» на своїй недосяжній меті, не може ні досягнути її, ні відірватися від неї. Це знов-таки пряме слідство внутрішнього підсвідомого комплексу - з одного боку, цього хочеться, але з іншого боку, це погано. Так метелик кружляє і кружляє навколо лампочки, не в силах ні наблизитися до неї, ні відлетіти. Він втомиться і впаде - або, переборів себе, обпечеться і загине, але не відвернеться від мети, яка одночасно вабить і відштовхує. Тобто виникає ситуація, коли людина б'ється немов риба об лід, мети не досягає, але і битися не перестає. Так, людина, уражена кармою, могла б забезпечити свою сьома десятками способів - але він не бачить цих способів і весь свій час і сили тратить на той єдиний спосіб, який для нього недоступний.

Більш того коли черговий кармический епізод себе вичерпує, людина виявляється в прострації. Він насилу знаходить собі інше заняття. Наприклад, він довго бився і старався, але все одно прогавив операцію і вимушений був піти з бізнесу - але замість того, щоб відразу ж знайти роботу, впав в тривалий стан нерішучості і сидить вдома в бездіяльності.

І з цим станом багато які стикалися - коли думки, немов поні на каруселі, всі пливуть і пливуть по одному і тому ж колу, не в силах виритися з нього. А потім ми з подивом розуміємо - Боже, як просто було вирішити цю проблему, треба було лише один шажок зробити - але зробити його в іншому напрямі!

Додатковий висновок: якщо події не примушують вас зациклитися на собі, якщо ви легко можете їх обійти, прокласти свій шлях так, щоб вони не виникали, якщо є доступні вам альтернативи - це не карма. Якщо ви не можете запрацювати гроші, співробітничаючи з Біллом, але бачте, як заробити їх з Бобом, то це не карма. Ви просто будете співробітничати з Бобом, ось і все. А якщо з Біллом ніколи грошей не запрацювати, так це його проблеми, це він невдаха.

Ознака 7. Падіння енергетичного рівня і порушення енергоинформационной структури

Дуже важлива ознака. Звичайно ж, він виникає внаслідок тієї ж самої кармической причини - глибинного почуття провини або, у випадку з помилковою кармою, енергетичного контакту з індуктором. У першому варіанті ваша енергетична сфера бореться сама з собою. Уявіть собі, що ви намагаєтеся подолати правою рукою власну ж ліву протягом декількох днів. Скільки сили в руках залишиться? Мало! У другому варіанті просто має місце бути постійний енергетичний стік у бік людини або енергоинформационного паразита, що взяв вас «на гачок».

І цей стан був такий, що зазнався багатьма. Варто початися кармическим подіям, і з нас енергія випаровується, немов повітря з проткненої повітряної кульки.

Додатковий висновок: якщо події не супроводяться енергетичним виснаженням і занепадом сил, то це не карма.

Отже, давайте підведемо підсумки - адже ознаки карми є завжди, і якщо навіть вони не помітні самою людиною, вони часто просто-таки кидаються в очі зі сторони.

Існують сім основних ознак, що визначають кармическое походження подій.

Якщо подія не відповідає хоч би чотирьом з цих ознак, то воно відноситься до інших, некармическим класів явищ.

Якщо спробувати відноситися до некармическим подій як до кармическим або скористатися перекрученою концепцією карми, то можна породити в собі помилкову карму.

А тепер розберемося, на яких енергоинформационних рівнях карма в нас гніздиться.

Де гніздиться карма

Ми багато разів вже говорили, що як тільки карма впроваджена в нас ззовні, вона стає вже не чимсь зовнішнім - вона стає частиною нас. Тобто вона сидить десь всередині нас. Де? У печінках, в бруньках? Ні, звісно, - сидить вона в енергоинформационной структурі. Хоч і бруньки, і печінка в кінцевому результаті від цього також можуть постраждати.

Енергоинформационная структура - поняття багатопланове і багатошарове. Ми з вами говорили, що у людини є фізичне тіло, ефірне тіло, свідомість і душа. І це, мабуть, сама точна класифікація. Але фізичне тіло, ефірне тіло, свідомість і душа можуть існувати і охоплювати собою різні просторово-часові вимірювання, різні плани нашого світу. Ось з цим треба розібратися трохи детальніше, щоб подолати в своїй свідомості ту плутанину, яка в цих питаннях існує.

Справа в тому, що популярна література сучасності приписує людині незчисленну кількість різних «тіл». Багато які наші читачі, звісно, знають про це - хоч в нашому посібнику дану термінологію ми будемо вживати уперше. Отже, людині приписуються, крім фізичного, наступні тіла: ефірне, астральне, ментальне, каузальне, буддхиальное, атманическое, брахманическое.

Звідки ці терміни? Помітимо, саме з популярної сучасної літератури. Тому що ні в езотеричних і магічних трактатах древності, ні в «Махабхарате», ні в «Каббале» ми ніяких таких «тіл» не знайдемо. Так звідки ж вони з'явилися?

А з'явилися вони лише в уяві тих популяризаторів, які навмисно ускладнюють істину тільки по тій причині, що самі її глуздом не знають. Не знаєш істини - говори туманно і заплутано. Не можеш нічого пояснити - вигадай новий термін. Ось нехитрі закони «творчості» всіляких шарлатанів.

Ця система «тонких тіл» людини є штучною, тому що ніякої реальності вона не відображає. Це - псевдоінформація.

Як вже було сказано, ніде в солідній літературі такого терміну, як, наприклад, «ментальне тіло», не зустрінеш. Зате в популярній літературі минулого віку зустрічається термін «ефірний план» (і подекуди «ефірне тіло» як феномен, що сприймається зорово). Ось це вже ближче до істини. Про різні плани мироустройства говорити дійсно логічно і розумно. А ось про тіла... Давайте розберемося, в чому, власне, помилка.

Спробуємо привести приклад. Ось людське тіло - звичайне фізичне тіло, що складається з мускулів, кісток, внутрішніх органів, нервових кліток і так далі. А всі ці внутрішні органи і тканини, в свою чергу, складаються з білків, жирів і вуглеводів, а також води і мінеральних солей. А всі ці елементи - з вуглеводу, водня, кисня, азоту і так далі. А ті, в свою чергу, - з протонів, нейтронів, електронів...

Як ви помітили, ми перерахували декілька рівнів, планів фізичного тіла, і кожний з цих рівнів має свій склад. Керуючись «логікою» сучасних истолкователей енергоинформационной структури людини, можна було б сказати: фізичне тіло складається ще з декількох тіл - кісткового, мишечного, білкового, жирового, вуглеводного, водневого, кисневого, протонного і електронного (Ого, як добре звучить-то! «Протонне тіло людини»! Скільки галиматьи тільки на цьому багатому грунті можна навернути! Красиве слово плюс заповзятлива людина, - так і виникають нездорові сенсації.)

Зрозуміли, в чому весь абсурд такої класифікації? Зрозуміли, чому недоцільно виділяти окремо всі ці «тіла»? Так тому що всі вони сконцентровані в одному об'ємі і в одній системі. Кожне з таких «тіл» - чиста умовність, зріз властивостей людського організму на тому або інакшому рівні.

Точно так само йде справа і з енергоинформационними «тілами». Кожне «тіло» - звісно, не тіло буквально. І звісно, ми не так наївні, щоб думати, що вони існують окремо один від одного. Кожне тіло - це знову ж лише зріз властивостей людської істоти на тому або інакшому рівні. І уже звісно, не можна вважати, що одні з цих тіл «вище» за інших.

Тому ми не будемо говорити про тіла, а замість цього поговоримо про плани мироустройства, хоч і плани - це також поняття вельми умовне. Плани, які ще називають просторами, це, загалом-то, також не простори в прямому значенні слова.

Помітимо, що в самому понятті «простір» закладена деяка неоднозначність. Коли говориться: «Проаналізуємо розвиток функції А в просторі координат, сформованому параметрами напруження, ионизированности середи і амперажу »або: «Досліджуємо поведінку материнської фігури в просторі російської народної казки», - як ви думаєте, що є у вигляду під простором? Така кімнатка, де замість довжини, ширини і висот напруження, іонізація і ампераж? Приміщення, де мешкає російська народна казка? Або просто деяка система деяких властивостей, де ми відстежуємо поведінку того або інакшого феномена відносно вказаних параметрів? Звісно, останнє. Простір тут - поняття умовне.

І простори, або плани різних рівнів - це не стільки простору, скільки континуум відповідних властивостей.

Озброївшись цим знанням, спробуємо розібратися, які ж властивості нашого світу описує кожний з відомих планів. Врахуємо тільки ще одну важливу річ: плани є первинні, а є повторні. Первинні плани - це ті, які відображають дійсно існуючу стійку реальність. Повторні плани набагато більш умовні, вони виділені у великій мірі штучно як похідні від первинних - просто для зручності опису різних взаємодій. Повторні плани можуть виявляти себе, але як постійний стійкий феномен не існують. НайПростіша аналогія: дощ - первинний план, поверхня води - первинний план, сліди капіж дощу на поверхні води - повторний, похідний від первинних план.

Як ми вже сказали, людина своїм ефірним тілом, свідомістю і душею охоплює всі енергоинформационние плани, оскільки в людській істоті присутні властивості всіх планів. Розберемося, що це за властивості і як позначається карма на властивостях кожного плану.

Ефірний план - це енергетичні силові зв'язки нашого світу. Це первинний план. У людській істоті представлений у вигляді властивостей його енергетики. На рівні енергетики карма виявляє себе дуже активно, про що ми вже говорили, - кармические події обов'язково супроводяться падінням рівня енергетики. Людина спотворює ефірний план, направляючи свої дії, рухомі почуттям провини, зовні. У результаті з'являються деформації ефірного плану, створюючі патологічні зв'язки між людиною і миром. Часто цими зв'язками користуються енергоинформационние паразитичні структури - егрегори.

Астральний план. Це первинний план. Він традиційно зв'язується з емоціями. З ним пов'язаний зліпок нашої емоційної структури. Попадаючи в ланцюг кармических подій, людина, як ми вже говорили, випробовує цілу гамму неприємних емоцій. Знову ж виникають патологічні емоційні зв'язки з об'єктом бажань, з'являються спотворення емоційного плану, зв'язуючі в єдиний хворобливий клубок саму людину, об'єкт його бажань і егрегориальние освіти.

Ментальний план. Це первинний план. Являє собою зріз мислительних процесів людини. Природно, і він виявляється ураженим кармою. Адже людина не може не думати над проблемою своїх кармических подій. Він створює безліч логічних зв'язків між собою, ними і все тими ж енергоинформационними паразитами на рівні їх ментального плану. Знову виникають клубки патологічних зв'язків, які, немов кокон, обвивають людину, його мету і егрегориальние паразитичні освіти.

Каузальний план. Це повторний план. Він не володіє власною енергетикою, будучи чисто інформаційним планом, тобто досить умовним. Каузальний план - це ланцюги причин і слідств в житті людини. Він створений свідомістю людини в процесі його взаємодії з навколишнім світом. План умовний, оскільки при змінах в свідомості міняються і ланцюжки причин і слідств, міняються способи взаємодії з миром.

У процесі кармических подій на каузальному плані, звісно, відбивається ця причинно-слідча конструкція: причина у вигляді почуття провини і багато слідств. Але цей план залежимо від попередніх планів, тому звідси ця кармическая конструкція забирається легко, як тільки вона йде з інших планів, на каузальному плані вона розвалюється сама.

Буддхиальний план. Це повторний план. Він являє собою зріз моральних аспектів існування людини. Цей план також не володіє власною енергетикою, а є інформаційною освітою, штучно виділеною як відображення взаємодії людини із зовнішніми шарами норм і правил моралі. Звісно, карма як явище, породжене почуттям провини, стосується пряму моральних утворень суспільства. На цьому плані чоловік, уражений кармою, створює немов павутину між собою і відповідними моральними цінностями суспільства, заплутуючись в них, як муха. Але ця павутина не дуже стійка і залежить від планів попередніх.

Атманический план. Це первинний план, тобто фактично існуюча реальність. Це зріз якостей душі людини. Власне, це і є те, що ми в четвертій і п'ятій книгах вже розглядали під назвою «віртуальний простір». Від нього прямо залежить формування перших трьох рівнів. На щастя, вже на цьому рівні виявляється далеко не всяка карма. Помилкова карма цей рівень порушити не може. А ось істинна частенько зачіпає. А порушивши, створює серйозні спотворення віртуального простору.

Брахманический план. Повторний план, що відображає зв'язку душі людини і наступного плану впорядкованості Вселеної, Божественного плану. На рівні зв'язків з Богом карма ніяк не може виявитися. Адже ми вже знаємо, що карма з Богом ніяк не пов'язана і від нього ніяк не залежить - Бог карми не обумовлює, не породжує, не створює, не насилає на людину.

Як ви вже зрозуміли, все це ділення на плани у великій мірі умовне. Набагато точніше - наш висновок про те, що у людини є фізичне тіло, ефірне тіло, свідомість і душа. І ось тут можна точно сказати, що карма відбивається на всіх цих рівнях. А ще людині доступні три простори - об'єктивне, суб'єктивне і віртуальне (детально розбираються в п'ятій книзі системи навиків ДЕИР). Карма не порушує тільки перше з них.

Ось таке ділення, як було відомо давно і що блискуче підтвердила практика школи ДЕИР, куди як більш природно і зручно, чим попереднє.

Спробуємо для повноти картини розібратися, як співвідносяться відомі нам «складові» людської істоти - фізичне тіло, ефірне тіло, свідомість і душа - з вже перерахованими планами мироустройства і, відповідно, що там відбувається з кармою.

- -

Рис. 8. Рівні цього світу - є первинні плани, існуючі в людині, а є повторні, що описують взаємодію людини з миром

- -

Фізичний рівень. На фізичному рівні, як ми знаємо, відбиваються тільки наслідки карми (у вигляді хвороб внутрішніх органів і систем), причини ж карми і сам кармический комплекс лежать глибше. Фізичне тіло належить об'єктивному простору.

Ефірне тіло. Належить суб'єктивному простору. Ефірне тіло об'єднує в собі відразу три тонких плани. По-перше, в ньому присутня енергетична, силова складова. По-друге, ми випробовуємо в ньому емоції - це астральна компонента. По-третє, ми його усвідомлюємо - це ментальна компонента. Саме це тіло «подорожує» по перших трьох тонких планах. Саме на цьому рівні «підключаються» до людини енергоинформационние паразити. Власне почуття провини як причина карми знаходиться на цьому рівні. Але це не є корінь карми - це лише зовнішній вияв почуття провини, а не його причина. Що стосується помилкової карми, то в ефірному тілі знаходиться її справжній корінь - впроваджений індуктором кармический комплекс.

Карма на рівні ефірного тіла людини виглядає як енергетичні зв'язки в цьому тілі, а також зв'язку між самою людиною, об'єктом його бажань, ефірними тілами індукторів, підтримуючому в людині карму, і егрегориальними паразитичними структурами, що годуються енергією, що вивільняється. При деякому навику кармические вияви видимі оком в ефірному тілі людини. До речі, частково вони знищуються захисною оболонкою, яку ми навчилися створювати на першому рівні ДЕИР - тому що оболонка повністю обрізає небажані ефірні і астральні зв'язки. Ментальні зв'язки після цього поступово йдуть самі. Але оскільки причиною карми є сама людина, він, на жаль, іноді може відновити такий зв'язок, якщо вона для нього підсвідомо бажана або він попав під вплив індуктора.

При видаленні підсвідомого почуття провини всі ці зв'язки на рівні ефірного тіла повністю припиняють своє існування.

Свідомість. Інформаційна освіта, належна суб'єктивному простору. Виявляє себе на каузальному і буддхиальном планах, де відбиваються взаємодії свідомості і зовнішнього світу. Тут карма виглядає як декілька ниток, каналів між людиною і його кармическими цінностями. Вірніше, так вона представляється зсередини, тому що зовні ці канали не видно. Це логічні і оцінні зв'язки. Вони досить швидко зникають, якщо видалена причина карми, а саме почуття провини.

Душа. Формує віртуальний простір, відповідає атманическому плану. Саме на цьому рівні існує корінь істинної карми - кармический комплекс, що формує почуття провини. У разі істинної карми тут формується спотворення. Виявляється упевнено тільки самою людиною, інша людина «діагностувати» карму не може, оскільки «побачити» її можна тільки зсередини. Зсередини ж вона сприймається як спотворення координат віртуального простору. Щоб отримати приблизне уявлення про характер цього спотворення, уявіть собі таку фантастичну картину: ви попали в приміщення, де у всі сторони довжина вашого кроку рівна полуметру - у все, крім однієї. А в цю одну сторону довжина вашого кроку становить півтори метра. Формується деякий коридор, куди нога провалюється. Ось і спотворення. Видалення цього спотворення приводить до зникнення ознак карми і з всіх попередніх рівнів, і взагалі з всієї істоти людини.

Душа взаємодіє з Божественними рівнями за допомогою брахманического плану, до якого карма не має ні найменшого відношення.

Поки підведемо підсумки - а потім подивимося, що дасть миру позбавлення людини від карми.

Карма початково порушує первинні рівні людської істоти - енергетичний, рівень свідомості і в деяких випадках рівень душі. Тут карма виявляється у вигляді спотворень відповідних структур.

Як наслідок, карма відбивається на похідних, повторних рівнях людської істоти, крім самого вищого. Тобто карма обмежена в людині: вона не зачіпає фізичного і буддхиального планів.

Корінь помилкової карми і основа виявів карми істинної - власне почуття провини і комплекс його енергоинформационних зв'язків - частіше за все знаходяться в ефірному тілі.

Корінь істинної карми - зародок, предкармический комплекс почуття провини - знаходиться в душі людини, на атманическом плані.

Здоровий мир без карми

Без перебільшення можна сказати, що карма - це не просто хвороба окремих людей, це хвороба всього людства, усього сучасного миру.

І, як багато які інші хвороби, вона існує не тільки через те, що деякі організми чутливі до неї, - вона зберігається не в останню чергу через особливості нашої культури, звички, побутовий уклад.

Відомо, що багато які хвороби зумовлені саме побутовим укладом. Наприклад, Індія - це справжній рассадник кишкових і шкіряних захворювань, тому що там прийнято користуватися одним і тим же кухлем і здійснювати священне обмивання тисячними натовпами в одній і тій же заводі. У Африці гуляє СНІД, тому що там використання презервативів, м'яко говорячи, популярним не є. На Байкале, в Мексіці і в Індії підвищена частота рака стравоходу - тому що в Індії і Мексіці зловживають гострою їжею, а на Байкале їдять котлети з омуля, підготовлювані з кістками, що травмують слизову оболонку. На російській Півночі - паразитичні кишкові черв'яки, наслідки вживання сирої строганини... Дуже багато прикладів.

Карма в цьому відношенні хвороба куди більш універсальна, і без перебільшення можна сказати, що вона вражає всі країни без виключення. Сприяє тому загальнолюдський уклад життя і система взаємовідносин. І навряд чи не сильніше усього постраждали тут народи християнського світу саме через поширення тут «гібридної» перекрученої концепції карми.

Карма - як вірусне захворювання, яке розповсюджується передусім в ослабленому середовищі. Для карми такою ослабленою середою є середа людей, схильних до почуття провини, схильних вважати себе хоч в чомусь «поганими», «негідними». І ось карма починає лавиною розповсюджуватися від одного такого «винного» до іншого, третього, охоплюючи в результаті мільйони людей.

- -

Рис. 9. Як хворий грипом, людина, несуча карму, розсіває спори по розумах навколишніх

- -

Як це відбувається? Це дуже схоже на зараження хвороботворним вірусом. Природно, людина, хворою кармою, від цього страждає, а раз він страждає, то багато які напрями діяльності виявляються для нього закритими. Причому з ходом часу він навіть починає сам відмовлятися від реалізації своїх бажань і планів, тому що відчуває, що це йому недоступне, що все одно буде поразка. Природно, в душі нагромаджується гіркота і біль. Природно, він шукає способи, як би цю гіркоту і біль зменшити. І багато які не знаходять іншого способу, як тільки передати частину гіркоти і болю іншій людині - а просто зробити боляче іншому, образити його і таким чином дещо «спустити пару».

Всі ми зустрічалися і зустрічаємося в своєму житті з такими людьми. Він хоче зробити погано нам, він говорить якась гидота, він випліскує на нас свою злість - тільки тому, що йому самому погано. І йому здається, що якщо погано стане комусь ще поруч з ним, то йому тоді, можливо, полегшає.

Йому якщо і легшає, то ненадовго. А ось з «жертвою» часто починають відбуватися страшні речі, яких раніше не було і в помине. У його душу вже посіяні гіркота, біль, комплекс неповноцінності і необгрунтоване почуття провини. І, як ми вже говорили, чим тонше душевна організація людини, тим легше він може стати такою жертвою - якщо, звісно, не знає методів захисту, наприклад, тих, які вже досконало освоєні слухачами ДЕИР починаючи з першого рівня, де створювалася захисна оболонка.

А якщо така «жертва» безграмотна, не знає основ енергоинформационних взаємодій і не розуміє, що з нею сталося, - вона не тільки стає нещасною сама, але і сіє нещастя навколо, починаючи розповсюджувати гіркоту, біль і почуття провини на інших людей... У результаті все це зростає до масштабів епідемічного процесу.

Так, людина, уражена кармою, - це самий справжній носій вірусу, що заражає навколишніх. Багато які «фахівці» часто говорять, що, мол, можливий обмін кармами між людьми. Ось так, неначе ви «зчепилися» з кимсь, так і підхопили його карму, його долю, його життєві проблеми і знегоди. Завіряємо вас - це неправда. Чужу карму отримати не можна. Але можна отримати «вірус» карми - і тоді карма у вас почне розвиватися своя, і тільки своя, але ніяк не чужа. Точно так само, як з грипом або віспою: хвороба у кожного своя і протікає по-своєму, але вірус загальний, і його володар щедро ділиться їм з навколишніми.

А причина карми - почуття провини - передається навколишнім, сусідам, перехожим так само запросто, як зведення про погоду або побажань доброго дня. Будь-який контакт з людиною, наділеною почуттям провини, може бути небезпечний! І ми повинні прикласти всі зусилля, щоб допомогти самим собі і іншим людям позбутися карми.

Карма пройшла по європейських країнах, Америці і просторі колишнього Союзу прогресивно. На жаль, зараз навряд чи не кожний третій має її в серйозній формі. Щоб вона не загрожувала всім і кожним, треба хоч би знизити її до рівня, що не перевищує епідемічний поріг. Цього можна досягнути за допомогою профілактичних і терапевтичних заходів - точно так само, як вони застосовуються при епідеміях. У чому їх суть? Дуже просто: якщо за один і той же період часу хвороба проходить сама або виліковується у числа людей, більшого, ніж число що заражаються хворими, то епідемії не відбувається.

Якщо вдасться хоч би частково позбавити людство від карми, хоч би припинити її переможний хід по всьому світу, що станеться тоді?

Переглядів: 162 | Додав: АДМІН | Теги: МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ РФ 5 ст | Рейтинг: 0.0/0