medbr.at.ua - Medbrat - медичний портал, анатомія
close

09:16
Як організувати домашні тренування (і не ухилятися)
Як організувати домашні тренування (і не ухилятися)

Організуй простір


Вибери місце, де плануєш займатися. Там повинен поміститися хоча б гімнастичний килимок. Зберігати спортивне обладнання можна під ліжком або в шафі, якщо для нього немає окремого місця. Залежно від тренування (і просто щоб не було нудно) місця для занять періодично можна міняти.

Робити вправи під музику набагато легше, але, щоб нікому не заважати, краще робити це в навушниках. Тобі так теж буде легше зосередитися. Запасися бездротовими навушниками, щоб не зачепити провід під час чергового руху.

Установи графік


Коли тобі не потрібно в спортзал на певну годину, ти можеш помітити, що постійно зрушуєш час тренувань будинку, посилаючись на більш важливі справи - до тих пір, поки зовсім не перестанеш ними займатися. Є просте рішення: склади чіткий розклад – такий, як якщо б ти відвідувала фітнес-центр або групові уроки. І постарайся не виключати їх з режиму дня без важливої причини. Тільки регулярність і послідовність можуть привести до результатів.

Щоб визначити найоптимальніший час для занять, відповідай на наступні питання:

  • Чи любиш займатися рано вранці або ввечері, після роботи?
  • Скільки часу ти хочеш присвятити занять?
  • Чи будеш ти займатися поодинці або з кимось?
  • Чи потрібно тобі враховувати розклад своєї дитини, бойфренда / чоловіка або ще когось?
  • Якщо ти працюєш з дому, як можна тренуватися так, щоб спорт не заважав роботі?
  • Займаєшся ти за допомогою тренера онлайн, через додаток або ж самостійно?
  • Як сильно ти можеш дозволити собі спітніти? (Якщо відповідь «сильно», то 20-хвилинне тренування в обідню перерву тобі точно не підійде, необхідно виділити більше вільного часу)

Запасися правильним спорядженням


Не потрібно думати, що домашні тренування вимагають великого вкладення в спорядження, а з кімнати варто організувати практично філію фітнес-центру. Ніякі химерні і складні інструменти для хорошого результату тобі не потрібні. Домашні заняття можна проводити і зовсім без будь-якого спорядження - головне, підібрати вправи, які дозволять прокачати всі м'язи. Хоча якщо ти хочеш перевести тренування на більш високий рівень або просто урізноманітнити їх, ти можеш запастися цілком доступним інвентарем.


Спорядження, необхідне для домашніх тренувань


1. Базові предмети
Найпростіше, що можна придбати для занять - прогумований килимок для йоги, на якому дуже зручно виконувати вправи.

Також можуть стати в нагоді скакалка, еспандер, смуга опору (широка гумка), фітбол.

2. Для вправ з вагою
Якщо тобі потрібні підняття різної ваги, купуй гантелі. Найзручніше - набір, в який будуть входити легкі, середні і важкі. Іноді може стати в нагоді гиря середньої ваги.

3. Для відновлення
Після тренування тобі теж можуть знадобитися деякі інструменти - ті, що сприяють відновленню м'язів: Різні масажні ролики, масажний пістолет, тейпи.

4. Домашні тренажери
Якщо місце і можливості дозволяють, помісти в свій домашній «спортзал» різні тренажери. Найпростіше - велосипедна або бігова доріжка. Решта залежить від того, яким спортом ти займаєшся.
Переглядів: 192 | Додав: АДМІН | Теги: Як організувати домашні тренування | Рейтинг: 0.0/0