medbr.at.ua - Medbrat - медичний портал, анатомія
close

09:16
Я хотіла б знати. Чи Всі генетичні захворювання небезпечні?
Я хотіла б знати. Чи Всі генетичні захворювання небезпечні?
Чи Всі генетичні захворювання небезпечні?

- Ні. Багато Хто з них носить характер ускладнень сумісних з нормальним життям, а багато які і зовсім непомітні. Більше за те численні генетичні відхилення виявляються лише в старості і не носять регулярний характер.

Чи Відносяться до генетичних такі хвороби як діабет, підвищений артеріальний тиск, надмірна повнота?

- Майже всі захворювання в тій або інакшій мірі мають генетичне коріння. При цьому, в рідких випадках їх причиною є якоюсь один єдиний ген. Говорять об мультигенной або многофакторной природі недуг, хоч завжди є і вплив життєвих умов. Це пояснює той факт, що ризик захворіти подібних недуг звичайно ж багато вище в сім'ях «групи ризику», ніж серед звичайного населення, хоч і для членів подібних сімей він зберігається у відносно слабої міри.

Чи Всі генетичні захворювання є спадковими?

- Ні. Хромосомні аномалії рідко бувають сімейними. Ризик рецидиву серед братів при наявності хвороби у одного з них не більш великий, ніж у усього їх покоління загалом.

Аномалії при народженні чи обов'язково пов'язані з генетичними чинниками?

- Звичайно ж немає. Не треба забувати, що багато які з природжених вад насправді викликані умовами оточення в період вагітності: вірусною інфекцією або паразитами, метаболізмом матері як діабет у матері, наприклад.

Чи Забороняється дружинам, що є родичами, мати дітей?

- Ні. Заміжжя між близькими родичами дозволене законом і не засуджується генетиками, лише б така подружня пара зазделегідь розуміла одну річ, а саме, що вони більш схильні до імовірності зіткнутися з успадкованих недуг ніж звичайні сімейні пари.

Генетичні обстеження і ехография гарантують народження «ідеального» дитяти?

- Ні. Багато які генетичні порушення, і уже звичайно ж рідкі, не можуть бути визначені ні внаслідок вивчення сімейних недуг, ні як підсумок виявлення морфологічних порушень плоду. Багато Хто з них виявляється лише після родів, деякі в юнацькому віці.

Життя, день за вдень

Живлення, сон, гігієна, робота, поїздки... Своє повсякденне життя вагітна жінка бачить крізь власне положення. Навіть у відсутність легкого нездужання, вона вимушена міняти свої звички і пильніше ніж раніше стежити за власним тілом.

Переглядів: 172 | Додав: АДМІН | Теги: Я хотіла б знати. Чи Всі генетичні | Рейтинг: 0.0/0