close

АЛЕРГІЧНИЙ РИНІТ - ПРОБЛЕМА ЧВЕРТІ ЛЮДСТВА
07.03.2015, 00:31

Захворювання виявляється чотирма основними симптомами: виділеннями з носа, утрудненням носового дихання, чханням і палінням в порожнині носа. Симптоми обратіми і після припинення надходження алергенів або під впливом лікування зникають.
Аллергический риніт підрозділяється на дві форми - сезонний і цілорічний.

Для сезонного риніту, що виникає зазвичай у весняний період і обумовленого алергією до пилку рослин, трав, спор грибів і т.п., характерні набряк слизистої оболонки, збільшення виділень, свербінням в області носа, неба, очей, чхання, нерідко - підвищення температури.
Також іноді виникає припухлість вік і з’являються темні круги під очима.Понизити концентрацію пилкових реагентів, а значить, полегшити протікання захворювання можливо, якщо дотримуватися декількох простих рекомендацій.
Перш за все, слід обмежити час перебування на вулиці, особливо в уранішній годинник, коли концентрація пилку найбільш висока, виходячи на вулицю, потрібно користуватися сонцезахисними окулярами, а після повернення - ретельно промивати слизисті носа і очей, вікна в квартирі і на роботі необхідно тримати закритими, обмежити споживання продуктів, що можуть у поєднанні з пилком підсилити симптоми.
В період цвітіння рослин, що викликають алергію, краще утриматися від походів в ліс і поїздок за місто, по можливості рекомендується виїжджати в інші кліматичні зони.Причиной цілорічного алергічного риніту є підвищена чутливість до алергенів домашнього пилу, книжкового пилу, пера подушок, а також реакція на деякі види домашніх кліщів. На відміну від сезонної форми, цей вид риніту не має чітко вираженої сезонної залежності і симптоми його, як правило, виражені слабкіше.
Вони включають заложенность носа, напади частого (до 10-30 разів за один напад) чхання, рясне виділення рідини з носа. Нерідко цілорічний алергічний риніт поєднується з бронхіальною астмою.

Меры, направлені на протидію даному захворюванню полягають в наступному наступні: проведення ретельного прибирання приміщення, в т.ч. вологою, з метою зменшити концентрацію пороши, використання синтетичних подушок і ковдр замість шерстяних і пухових, застосування спеціальних хімічних засобів для знищення кліщів.
Не рекомендується заводити домашніх тварин, або не допускати їх в спальню і на кухню, а також ретельно і регулярно мити.
Диагностику алергічного риніту проводить тільки лікар-алерголог. Після необхідних аналізів і збору анамнезу (під цим подразумеваєтся і бесіда з хворим, що може дати чіткішу відповідь на питання про причину алергії) призначається лікування.
Методи лікування, широко вживані в “СМ-клініці”, включають проведення в умовах спеціалізованого алергологічного приміщення специфічної імунотерапії, суть якої полягає в напрацюванні захисних речовин і симптоматичну терапію, що складається з призначення сучасних дієвих протиалергічних препаратів.
Специалисты “СМ-Клініки” готові допомогти в рішенні будь-яких питань, пов′язаних з алергологічними захворюваннями.

Категорія: 1 | Додав: АДМІН
Переглядів: 671 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0