Головна » Файли » медичні статті » 1 [ Додати матеріал ]

ЩО ТАКЕ АЛЕРГІЯ
07.03.2015, 00:31

Алергія - це підвищена чутливість, відповідь організму людини на дію алергенів.

Широка поширеність алергічних захворювань говорить про алергію, як про глобальну медичну проблему.

Причиною алергії є гістамін. Молекули цієї речовини у великих кількостях викидаються в кров, коли, наприклад, пилок рослин провокує імунну реакцію. І як результат - розширення судин, виділення рідини з дрібних судин, почервоніння шкіри. Це викликає роздратування слизистих оболонки носоглотки, починаються нежить і чхання.
Алергія може виникнути несподівано і так же несподівано пройти . Крім того, алергія передається по спадку, так що якщо один з батьків страждає від алергії, існує 25% вірогідність того, що у його дитини розвинеться алергія. Шанс дістати алергію збільшується до 75-80%, якщо алергією страждають обидва батько.
Алергія сама по собі - вельми неприємний стан. Сильна нежить, набрякни, червоні очі, що сверблять. При алергії підвищується стомлюваність, посилюється дратівливість, знижується імунітет. Алергія може провокувати різні захворювання, наприклад такі як: як екзема, гемолітична анемія, бронхіальна астма.
Найсерйозніше з можливих проявів алергії - анафілактичний шок: утруднення дихання, судоми, непритомніє, значне зниження артеріального тиску, аж до загибелі.

Головне для лікування алергії - виявити той алерген, який і викликає нездужання.
Будь-які прояви алергії - це сигнал про те, що не все благополучно у вашій імунній системі, а це означає, що навіть повністю позбавившись від дії “вашого” алергену, ви не можете бути упевнені, що завтра те ж саме не почнеться із-за чогось ще.

Категорія: 1 | Додав: АДМІН
Переглядів: 265 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0