Головна » Файли » медичні статті » 1 [ Додати матеріал ]

Дієві народні засоби для лікування забою ноги в домашніх умовах
25.10.2015, 12:25

У сучасних аптеках можна знайти безліч засобів для лікування забитих місць і народні засоби поступово стали забуватися. Однак про них починають згадувати, коли аптечні засоби занадто дорогі або не дуже дієві. Забій ноги не тільки хворобливе і не естетичне явище, воно ще й загрожує ускладненнями.

Які ж існують дієві народні засоби для лікування забою ноги?
Народні засоби для лікування забою ноги

1 спосіб

Змішати по столовій ложці рослинної олії, 9% -ного оцту і кип’яченої води. В отриманому розчині змочити бавовняну тканину і прикласти до забитої ділянки. Зверху прикрити компрес плівкою і пов’язати шарфом. Таку процедуру слід повторювати кілька разів, тоді наслідки від травми зводяться до мінімуму.

2 спосіб

Бавовняну тканину просочити в гарячому молоці (наскільки можна терпіти) і прикласти до удару, обмотавши компрес зверху шарфом.

3 спосіб

Досить ефективні капустяні компреси, до речі, найпростіші у використанні, оскільки не вимагають ніяких приготувань. До ушибу слід просто прикласти і зафіксувати капустяний лист. Зручність такого компресу полягає ще й у тому, що він практично непомітний під одягом.

4 спосіб

Добре допомагають при ударах квасоля з картоплею. Їх потрібно відварити, розім’яти до стану кашки і прикладати до місця удару кілька разів на добу на півгодини. Допомагає при ударах і сира картопля, яку потрібно порізати і прикладати до місця ушибу.

5 спосіб

Полегшує стан при забитті шкірка звичайного банана, яку прикладають внутрішньою стороною до місця удару на півгодини.


 
6 спосіб

Ріпчасту цибулю (5-6 цибулин) протирають на дрібній тертці і додають столову ложку кам’яної солі (обов’язково). Отриману суміш загортають у тканину і прикладають до удару. Компрес слід міняти кілька разів на день, курс лікування – приблизно 5 днів.

7 спосіб

Добре допомагає при синцях від удару домашня рослина алое. ЇЇ потрібно прикладати до місця удару у вигляді кашки або розрізаного листа. Потрібно врахувати, що алое справляється тільки зі свіжими синцями.

8 спосіб

Півлітра яблучного оцту нагріти на водяній бані, додати 2 чайні ложки солі і 4 краплі йоду. Змочити в розчині тканину і прикласти у вигляді компресу до хворого місця. Засіб дуже ефективний в якості першої допомоги при забитті.

9 спосіб

Ефективні ванни з кам’яною сіллю. У 10 літрах води розводять півпачки кам’яної солі і опускають забиту ногу приблизно на 40 – 60 хвилин.

10 спосіб

Відмінний народний засіб – свіжий полин. Його розтирають до кашкоподібного стану і у вигляді компресу прикладають до удару.

Основне правило лікування забитих місць – перші 24 години до удару прикладають виключно холодні компреси, після закінчення доби рекомендують теплі компреси та ванни, які прискорюють розсмоктування синців і знімають набряки.

Важливо! Якщо біль від удару в нозі дуже сильний, не проходить довгий час і ускладнює пересування, обов’язково потрібно звернутися до лікаря! Так може проявлятися перелом або вивих. До лікаря слід звернутися, якщо синяк на місці удару не проходить при самостійному лікуванні.

Категорія: 1 | Додав: АДМІН
Переглядів: 284 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0