Реферат: Зупинимо туберкульоз - 1 - Реферати - Медицина - Medbrat - медичний портал, анатомія
ФАЙЛИ
для студентів - медиків
Анатомія Оперативна хірургія

Категорії розділу

1 [10]

Наше опитування

Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 87

Статистика


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Головна » Файли » Реферати » 1 [ Додати матеріал ]

Реферат: Зупинимо туберкульоз

В 1993 році ВООЗ (всесвітня організація охорони здоров’я ) визнала туберкульоз глобальною проблемою людства. Сьогодні у світі налічується 50 - 60 мільйонів хворих на туберкульоз.

Щороку реєструється 7-10 мільйонів нових хворих, помирає від туберкульозу 3 мільйони осіб.

Ситуація з туберкульозом в Україні дуже складна: починаючи з 1995 року зареєстрована епідемія туберкульозу, вона невпинно прогресує та набуває загрозливих масштабів. За рівнем захворюваності Україна знаходиться на другому місті у Європі після Росії.

Лише у 2010 році зареєстровано з вперше виявленим активним туберкульозом 31 295 хворих, а всього 78 635 людей перебуває на диспансерному обліку з активною формою хвороби.

Щороку від цієї хвороби помирають 10-11 тисяч хворих на туберкульоз, що становить більше 30 осіб на день. Статистика свідчить про те, що в Україні щодня реєструється 82 нових хворих на туберкульоз, а 30 хворих помирають. Померло від туберкульозу протягом 2010 року близько 7 тисяч осіб.

Найбільший рівень захворюваності реєструється у Херсонській, Миколаївській області. Невтішні статистичні данні і по Луганській області.

За даними обласного протитуберкульозного диспансеру в 2010 році кількість хворих усіма формами туберкульозу склало 3 488 чоловік.

Туберкульоз - це інфекційне захворювання, що викликається специфічними збудниками (мікобактеріями) і характеризується переважним ураженням легень, але можливе ураження і всіх інших органів людини.

Існує декілька видів мікобактерій туберкульозу: людська, великої рогатої худоби, птахів та мишей. Патогенною для людини є перші три види. Збудник туберкульозу передається як через людину, так і через тварин, особливо через велику рогату худобу, а також, значно рідше, через птахів.    

Безкоштовно скачати реферат "Зупинимо туберкульоз" в повному обсязі    

Категорія: 1 | Додав: АДМІН
Переглядів: 189 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Імя*:
Код *:
Зробити безкоштовний сайт з uCoz