Головна » Файли » Реферати » 1 [ Додати матеріал ]

Реферат: Лікувальна фізична культура після оперативних втручань на органи черевної порожнини
25.03.2015, 00:42

Останнім часом у всьому світі відзначається неухильне зростання хвороб органів травлення в зв'язку з урбанізацією життя, гіпокінезією, а також такими негативними соціально обумовленими явищами, як неадекватне, незбалансоване харчування, алкоголізм, паління, наркоманія та ін Хвороби органів черевної порожнини - одна з частих причин втрати працездатності і розвитку інвалідності.

За даними літератури, у кожного сьомого хворого причиною втрати працездатності є патологія органів травлення. Частіше всього спостерігаються виразкова хвороба, ентероколіти, холецистити і гепатити, які нерідко ведуть до серйозних ускладнень, що вимагають хірургічного втручання і відповідних реабілітаційних заходів. Все це визначає актуальність і соціальну значимість проблеми.

Незважаючи на дедалі зростаючу кількість різних методів консервативного і хірургічного лікування захворювань органів травлення, кінцеві результати не завжди досягають поставленої мети.

Це, скоріше всього, обумовлено недооцінкою або неадекватним застосуванням засобів і методів фізичної терапії з урахуванням етіопатогенезу, характеру захворювання та наявності ускладнень.
Пропонована робота включає в себе узагальнені дані різних медичних джерел.

В достатньому обсязі відображені питання диференційованого застосування різних форм ЛФК, масажу, фізіотерапевтичних методів лікування на різних етапах хірургічного лікування захворювань органів черевної порожнини.

Спираючись на власні дані, отримані в міській лікарні ми спробували відповісти на кілька запитань, що стосуються здоров'я хворих після хірургічних втручаннях на органах черевної порожнини.

Всі дані та результати цієї роботи отримані шляхом ретельного аналізу літературних джерел, практичної діяльності лікувальних установ, а також аналізу власних результатів досліджень.    

Список використаної літератури:

1. Мурза, В. П. «Фізична реабілітація в хірургії»: навч. посіб. В. П. Мурза, В. М. Мухін – К.: 
2. Наук. Світ., 2008 – 246 с.Епифанов, В. А. «Лечебная физкультура и массаж». учебник – М. ЭОТАР – МЕД, 2004 – 560 с.
3. Микула, І .Р., Вакуленко, Л. О., Швед, М. І., Левицька, Л. В. та інші «Медична та соціальна реабілітація» посібник 2003р.    Безкоштовно скачати реферат "Лікувальна фізична культура після оперативних втручань на органи черевної порожнини" в повному обсязі    

Категорія: 1 | Додав: АДМІН
Переглядів: 322 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0