medbr.at.ua медицина
Підвищений цукор в крові, причини, лікування
Дата: 23.02.2018
Автор: АДМІН
Підвищений цукор в крові, причини, лікування

Коли підвищується цукор в крові людини, її організм обов'язково повідомляє про це. Звичайно, це буде залежати, який рівень глюкози і додаткові захворювання є у людини. Людина помічає, що у нього в організмі відбуваються деякі зміни, це ознаки підвищення цукру в крові . Але багато хто починає шукати зовсім іншу проблему і забувають здати аналіз на цукор. У клітинах кожного людського організму повинна бути певна норма цукру, ні в якому випадки не підвищена. У випадки перевищення, починаються проблеми.

 

Спочатку у людини немає яскраво виражених симптомів, потім видно зміни. Тому так важливо орієнтуватися в симптоматиці захворювання.


Основні симптоми підвищення цукру в крові
 

1. У людини частішає сечовипускання.

 

2. Слабкість, млявість і швидке стомлення.

 

3. Нудить, з'являється головний біль, може виникати блювота.

 

4. Людина не напивається водою, вночі пересихає в роті.

 

5. За короткий час людина скидає вагу.

 

6. Знижується зір.

 

 Ці симптоми говорять не тільки про те, що високий рівень цукру, а про те, що він починає поступово підвищуватися. Тому так важливо вчасно здати аналіз крові на цукор, щоб знати, який у вас показник. Пам'ятайте, чим раніше людина почне боротися зі зниженням цукру, тим ефективніше буде результат.


Причини підвищеного рівня цукру в крові

Дуже багато причин, що впливають на підвищення цукру:


 

1. Деякі захворювання.

 

2. Різноманітні інфекції.

 

3. Стреси і нервові перенапруження.

 

4. Вагітність.

 

5. Вживання стероїдів.

 

6. Частою причиною є захворювання - цукровий діабет. Якщо вчасно не приймати спеціальні медикаментозні засоби, які містять інсулін, рівень глюкоза може сильно підскочити, а це небезпечно для життя людини.

 

7. Незбалансоване харчування , Якщо людина захоплюється вуглеводами, жирної і гострої їжею.


Ознаки, за якими можна розпізнати, що рівень цукру в крові підвищений

Підвищення цукру в крові - це поступовий процес, дуже рідко це може відбуватися стрімко швидко. При цьому у людей виникає загальне нездужання, в організмі відбуваються збої. Це можуть помітити й оточуючі вас люди. Ознаки, які вказують на відхилення глюкози в крові від норми:

 

1. Людина дуже сильно дратівливий, сонливий і втомлений.

 

2. Збільшується маса тіла, тому що людина постійно хоче їсти.

 

3. Часто гояться рани.

 

4. Можуть виникати вагінальні інфекції, у чоловіків імпотенція. 

 

5. Спостерігається свербіж шкіри, фурункульоз.


Що робити при підвищенні цукру в крові?

Обов'язково, якщо аналіз показує високий рівень цукру, потрібно термінове лікування. Дуже багато причин, які можуть призводити до відхилення від норми, дуже важливо їх знати, тому що вони часто дуже серйозні. Особливо це відноситься до людей похилого віку, саме в цьому віці дуже багато різних хвороб і вони лікують не те, що потрібно. Найкраще пройти комплексне обстеження, а потім лікування, щоб убезпечити себе. Вам призначати спеціальні препарати для зниження рівня цукру в крові.

 

Також допомагають повернути в норму рівень цукру - рослинні препарати, посилені фізичні навантаження і збалансований раціон харчування. Лікарі багатьом радять звернути увагу на своє харчування і спосіб життя, тільки так можна оздоровити свій організм.


Підвищений рівень глюкози при цукровому діабеті

Цукровий діабет - це дуже серйозне захворювання. Дуже важливо почати вчасно лікувати це захворювання. Також необхідний постійний контроль глюкози і суворе лікування. Знизитися цукор тільки тоді. Якщо хворий пройде повноцінний курс і буде виконувати всі рекомендації лікаря:

 

1. Дуже важливо встановити правильний режим харчування.

 

2. Регулярно перевіряти рівень цукру в крові.

 

3. Виконувати деякі фізичні вправ.

 

4. Приймати необхідні препарати, інсулін.

 

Якщо після лікування симптоми підвищеного цукру не проходять, краще всього проконсультуватися у лікаря, можливо, ви потребуєте зовсім в іншому лікуванні, тому що, якщо захворювання не контролювати, воно може закінчитися плачевними наслідками. Лікування має проводитися і в профілактичних цілях.


Фізіологічні причини, які можуть викликати підвищення цукру в крові

1. Якщо у людини постійні інтенсивні фізичні навантаження.

 

2. Якщо людина тривалий час займається напруженою для розуму роботою.

 

3. В випадки неправильно складеного раціону харчування - споживання у величезній кількості вуглеводів, вони збільшують цукор у крові.


Причини, через які може підвищитися цукор на короткий час

1. При сильно больовому синдромі.

 

2. Через інфаркт міокарда, який гостро протікає.

 

3. В випадки перенесених опіків.

 

4. Якщо у людини були напад епілепсії.

 

5. При важкому нападі стенокардії.

 

6. При серйозну поразку печінки, через що глюкоза починає з глікогену надходити в кров, при цьому повністю не синтезується.

 

7. Через черепно-мозкової травми, згодом якої підвищується відділ мозку, який контролює ендокринну систему людини.

 

8. Якщо людина пережила операцію на шлунку, дванадцятипалої кишці, через це прискорюється всмоктування глюкози з кишечника в кров.

 

9. При стресових станах, через які гормони надходять в кров.

 

10. При прийомі деяких лікарських препаратів - тіазидні діуретики, глюкокортикоїди, психотропні речовини, оральні контрацептиви і сечогінні засоби. Якщо їх тривалий час брати, можна захворіти на цукровий діабет.
Якщо період після операції протікає нормально, людина йде на одужання, через деякий час рівень цукор в крові може знизитися. У випадки, якщо цього не відбувається, потрібно повноцінно обстежитися.

 

Отже, підвищений рівень цукру є небезпечним сигналом для людини і свідчить про розвиток деяких захворювань, дуже важливо вчасно дізнатися причину підвищення і почати своєчасне лікування, щоб уникнути серйозних наслідків і ускладнень. Для цього дуже важливо контролювати рівень цукру в крові здавати своєчасно аналіз крові, який покаже вам, чи немає у вас відхилень або є.

0 комментариев:
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
Регистрация | Вход