Головна » Файли » медичні статті » 1 [ Додати матеріал ]

Як вилікувати чоловіка від алкоголізму
25.10.2015, 12:25

Алкоголізм – це хвороба, що впливає на алкоголіка і на тих, хто поруч з ним. Чоловік, що страждає від алкоголізму, це стрес. Він повинен хотіти отримати допомогу. Ви не можете змусити свого чоловіка протверезіти і не можете лікувати його самостійно. Кращий спосіб допомогти своєму чоловікові – це відкрита спокійна розмова, не покриваючи його поведінки і не пропонуючи варіантів лікування.

Крок 1 Усвідомте, що ваш чоловік бореться з хворобою, яка міцно утримує його. Національний інститут зловживання алкоголем і алкоголізму стверджує: «Тяга, яку алкоголік відчуває до алкоголю, може бути такою ж сильною, як і потреба в їжі або воді».

 

Крок 2 Примусьте чоловіка відчувати відповідальність за свої дії, не покриваючи його. Замість того, щоб виправдовувати його погану поведінку перед родиною і друзями, скажіть людям правду. Якщо йому доведеться зіткнутися з наслідками своїх дій, він з більшою ймовірністю усвідомлює наявність проблеми.

 

Крок 3 Поговоріть з чоловіком, коли він тверезий. Спокійно скажіть йому, що ви відчуваєте стосовно його пияцтва, і особливо як пияцтво впливає на вас і вашу родину.

 


 
Крок 4 Запитайте чоловіка, чи готовий він звернутися за допомогою для його проблеми з пияцтвом. Якщо він згоден отримати допомогу, призначте консультацію у фахівця з наркотичної та алкогольної залежності. Інший варіант лікування, який ви з чоловіком можете розглянути, це реабілітаційний центр для алкоголіків. Пошукайте Товариство анонімних алкоголіків недалеко від вас, де організовуються групові зустрічі, де алкоголіки можуть поговорити і підтримати один одного.

 

Крок 5 Зверніться за консультацією психолога для себе, в незалежності від того, чи проходить ваш чоловік лікування. Консультація може допомогти вам впоратися з емоційним стресом через алкоголізм чоловіка і може дати вам інструменти для ефективного реагування і спілкування з чоловіком.

 

Крок 6 Відвідуйте зустрічі анонімних алкоголіків незалежно від того, чи робить це ваш чоловік. Подружжя та члени сімей алкоголіків часто відвідують ці збори, які допомагають їм зрозуміти, через що проходить кохана людина.

 

Крок 7 Приділіть час собі. Алкоголізм чоловіка не повинен займати все ваше життя. Сходіть куди-небудь з друзями, на масаж, займіться хобі, запишіться в клас в якомусь співтоваристві або робіть те, що вам подобається.

Поради та попередження

 

Алкоголізм – це хвороба. Не приймайте особисто на себе поведінку свого чоловіка. Порушені обіцянки кинути пити повинні вважатися не брехнею, а симптомом захворювання.

Категорія: 1 | Додав: АДМІН
Переглядів: 233 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0