Головна » 2015 » Жовтень » 29 » Названо найкращий час для зачаття дитини
14:52
Названо найкращий час для зачаття дитини

 Дослідники знайшли взаємозв'язок між місяцем зачаття дитини і її здоров'ям Дослідники з Індіанського університету в США знайшли взаємозв'язок між місяцем зачаття дитини і її здоров'ям при народженні.

   Вчені стверджують: найздоровішими народжуються діти, зачаті в грудні, а отримати проблеми зі здоров'ям найбільше ризикують зачаті в червні. Результати роботи були представлені на конференції Аnnual meeting of the American Society for Reproductive Medicine in Baltimore, пише Сегодня.

  Вчені проаналізували стан здоров'я при народженні понад 270 тис. дітей, що з'явилися на світ у 2004-2009 роках. Результати роботи виявили наявність зв'язку між місяцем зачаття дитини і станом її здоров'я при народженні.

   Автори дослідження радять: найкращим часом для зачаття є грудень, а найгіршим — червень. Виявлену закономірність дослідники пояснюють наступним чином: у червні люди їдять більше овочів і фруктів, ніж у зимові місяці. Але замість позитивного ефекту, який овочі мають чинити на здоров'я, вони, навпаки, отруюють організм пестицидами — саме це і може негативно позначатися на здоров'ї жінки і, як наслідок, дитини.

  А от якщо жінка завагітніла у грудні, то дитина з'явиться на світ наприкінці літа — початку осені наступного року, а це означає, що в останні місяці вагітності майбутня мати буде отримувати більше вітаміну D від сонячних променів.

  Вітамін D сприятливо позначається на здоров'ї майбутньої дитини, перешкоджаючи розвитку деяких вроджених захворювань. Втім, це пояснення є лише припущенням — поки дати точне обґрунтування отриманих висновків учені не можуть. Фото: pixabay.com 

Джерело: fakty.ictv.ua

Переглядів: 208 | Додав: АДМІН | Теги: діти | Рейтинг: 0.0/0